OP ML. PŘÍPRAVKY – RUDNÁ 23.4.

26.04.2010 11:59

Tak jsme se konečně dočkali. Začala jarní část naší mistrovské soutěže okresního přeboru mladších přípravek. V pátek 23.4.2010 jsme vyrazili na hřiště FK Rudná a nevedli jsme si vůbec špatně. Turnaj jsme vyhráli bez ztráty a do tabulky jsme si připsali plný počet devíti bodů. Potěšila nás i hra plná přihrávek, až na výpadek v prvním poločase v utkání s Berounem „B“.

Pořadí utkání:

FK Králův Dvůr – FK Rudná             2:1

Hra se většinou odehrávala na půli soupeře, ale přesto jsme prohrávali 1:0 po rychlém brejku soupeře. Ještě do půle se nám podařilo vyrovnat přímo z rohu po chybě obránce a ve druhé půli jsme obrat dokonali.

FK Králův Dvůr – ČL-U Beroun „B“            2:1

Náš druhý zápas byl zase vyrovnaný. Opět jsme prohrávali, ale zápas se nám podařilo otočit a to jsme ještě nevyužili pár dobrých příležitostí.

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun „A“            7:0

Z utkání jsme měli trochu obavy, protože soupeř předvedl zlepšení v prvních dvou zápasech oproti podzimu. Nám se podařilo rychle vsítit pár branek a o vítězi bylo rozhodnuto.