MEDAILOVÉ MÍSTĚNÍ V MILOVICÍCH

22.11.2010 07:51

Další turnaj halové sezóny jsme odehráli v sobotu 20.11. v Milovicích a to odpoledne. Hrálo se v hale s umělou trávou třetí generace, šest mužstev každý s každým. V konečném umístění turnaje jsme obsadili třetí místo a získali první medaili této halové sezóny. Turnaj pro nás nezačal dobře a hned první utkání jsme prohráli po špatném výkonu s ABC Bráník 0:2. Další utkání s Viktorkou Žižkov nezačal opět dobře. Soupeř se ujal vedení, ale nám se podařilo utkání otočit a zvítězit 2:1. Zápas s mladšími Slavisty (ročník 2003) již vyšel jasně v náš prospěch, vítězství 3:0. Na konec turnaje nás čekali nejtěžší soupeři a nám se s nimi podařilo hrát vyrovnaná utkání, co se týče výsledku. Proti Bohemians 1905 jsme dlouho drželi bezgólovou remízu, ale soupeři se podařilo v poslední minutě vstřelit vítězný gól. V dalším utkání se Slovanem Liberec jsme vedli 2:1, ale opět v poslední minutě soupeř vyrovnal na konečných 2:2. Tento výsledek rozhodl, že Slovan Liberec skončil před námi na druhém místě. Turnaj vyhrálo mužstvo Bohemians 1905 bez ztráty bodu. Vzhledem k tomu jak pro nás turnaj začal se to dá považovat za úspěch. Herně jsme se zlepšovali zápas od zápasu. Opět jsme před zápasem řešili obsazení turnaje, protože tři nominovaní kluci onemocněli, tak jsme v mužstvu pro tento turnaj měli tři kluky ročníku 2003.