OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY – RUDNÁ

15.09.2009 15:02

Tak jsme se konečně dočkali našeho prvního soutěžního turnaje okresního přeboru mladších přípravek. V pátek 11.9.2009 jsme vyrazili na hřiště FK Rudná a nevedli jsme si špatně.

Po bojovných výkonech jsme skončili v úvodním turnaji na druhém místě a do celkové tabulky si připsali šest bodů.

Pořadí utkání:

FK Králův Dvůr - ČL-U Beroun „A“            4:0

Na soupeře jsme vlítli hned od začátku a do prvního poločasu jsme mu nasázeli čtyři góly, a to jsme řadu šancí neproměnili. Druhý poločas již nebyl gólově úspěšný, ale náš soupeř nám nic nepředvedl.

FK Králův Dvůr – ČL-U Beroun „B“            2:1

Náš druhý zápas již byl vyrovnanější. Měli jsme řadu vyložených šancí, ale prohrávali jsme o půli 0:1. Ve druhém poločase se nám podařilo proměnit šance, i za pomoci soupeřova brankáře a utkání jsme zvrátili ve svůj prospěch.

FK Králův Dvůr – FK Rudná             0:1

V tomto utkání jsme prohráli díky chybě v obraně a díky nevyužitým šancím. Soupeře podržel brankář.