PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SE SLAVII PRAHA

07.09.2010 14:47

V neděli 5.9. jsme zahájili novou sezónu přátelským utkáním se Slavií Praha na domácím hřišti, jako předzápas třetiligového utkání našeho mužstva dospělých. V zápase jsme neočekávali žádný velký úspěch, neboť jsme se utkali s velmi kvalitním soupeřem naší věkové kategorie. Utkání jsme rozložili na tři třetiny po dvaceti minutách. Slavie hrála od začátku velmi dobře a naši kluci nestačili čelit tlaku soupeře, který první třetinu vyhrál 5:0. Druhá třetina byla opět ve znamení tlaku soupeře, ale už i my jsme se osmělili a několikrát ohrozili bránu soupeře, ale gól se nám nepodařilo vstřelit, za to jsme další dva inkasovali. Ve třetí třetině jsme inkasovali ještě dvakrát a na samém konci zápasu se nám podařilo alespoň vstřelit čestný úspěch. Utkání skončilo 9:1 pro Slavii a všichni mohli vidět pěknou kombinační hru soupeře, což nám chybělo. Klukům nemůžeme vytýkat, že nebojovali, ale prostě na straně soupeře byla kvalita.