PRVNÍ LIGA : OKRESNÍ PŘEBOR 2:2

28.02.2013 10:04

V úterý 26.2. jsme na pozvání ČL-U Beroun ročník 2001 sehráli přátelské utkání v Berouně Na Máchovně na umělé trávě. Hráli jsme 7 + 1, třikrát 20 minut. Soupeř byl po dvě třetiny utkání lepším týmem. Výsledkem byli dvě branky v naší síti, ale od dalších nás zahránilo několik tyčí. Ve třetí třetině jsme hru vyrovnali a podařilo se nám i vyrovnat na konečných 2:2. O výsledek ani nešlo, hlavně, že si kluci zahráli další kvalitní zápas. Dále jsem se chtěl zmínit o chování hráčů ČL-U Beroun vůči mladšímu soupeři a dobrovolnému rozhodčímu laikovi z našich řad. Posměšné pokřiky na naše hráče, že hrají pouze okresní přebor a neustále rady rozhodčímu jak řídit zápas by jsi 11-12 letí hráči měli odpustit.