TURNAJ SK KLADNO TŘETÍ MÍSTO

29.09.2011 09:41

Ve středu 28.9. jsme se zúčastnili turnaje pořádaného SK Kladno na hřišti v Dobrovízi. Turnaje se nakonec zúčastnilo pět mužstev různých věkových kategorií, SK Kladno ročník 2001, SK Kladno 2002, Unhošť a Hostouň mladší žáci. Turnaj jsme pojali jako přípravu, kde si zahráli všichni z našeho mužstva. Hralo se na polovinu hřiště 7 + 1, 30 minut jedno utkání. Do turnaje jsme vstoupili jasnou prohrou s SK Kladno 2001 0:7. V ostatních zápasech, postupně s Unhoští výhra 1:0, SK Kladno 2002 výhra 1:0, Hostouň 1:1, nás o lepší výsledek připravila naše nemohoucnost proměňovat i ty nejvyloženější šance. S herním projevem mužstva můžeme být spokojeni, kluci odehráli všechna svá utkání za sebou s malými přestávkami i to je dobrá vizitka.