Z TURNAJE ČAFC PRAHA BRONZOVÉ MEDAILE

22.01.2013 08:13

V neděli 20.1.2013 jsme odehráli další turnaj pořádaný ČAFC Praha.  Po dvou předchozích nepovedených turnajích se klukům tentokrát dařilo a to jak herně, tak i výsledkově.

Hned v prvním utkání proti týmu Hostivaře si kluci spravili střelecký apetit, když nastříleli soupeři 6 gólů. Od začátku byli kluci lepším týmem, hráli aktivně, využívali šance a zaslouženě zvítězili 6:0. V dalším utkání se kluci utkali s pořádajícím týmem ČAFC Praha. Do utkání vstoupili aktivně, měli více ze hry, ale oproti předchozímu utkání nedokázali využívat šance, což se ukázalo jako rozhodující. Soupeř z ojedinělé akce, asi minutu před koncem, vstřelil branku. Ve zbývajícím čase už kluci vyrovnat nestačili a bohužel smolně prohráli 1:0. Třetí utkání sehráli kluci proti FK Baník Most. I když začátek utkání byl vyrovnaný, ve druhé části kluci soupeře jednoznačně přehráli a zvítězili 3:0. Další utkání, ve kterém jsme narazili na tým Admiry Praha, bohužel patřilo opět k těm smolným. Brzy se kluci ujali vedení 1:0 a hráli velmi dobře. Vždy stačili zastavit soupeřovi útoky v dostatečné vzdálenosti od naší branky. Až v poslední minutě zastavili soupeře nedovoleným zákrokem těsně před vápnem a soupeř toho dokázal využít a srovnal na konečných 1:1. V posledním utkání už kluci nenavázali na předchozí výkony a i když se snažili, nakonec prohráli 2:0. V konečném hodnocení jsme nakonec obsadili 3. místo a získali tak bronzové medaile.